Director vanzari

CPI SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaboreaza si implementeaza strategia de vanzari a companiei, prin implicare proactiva in crearea tacticilor de vanzari, in scopul atingerii obiectivelor de afaceri ale organizatiei.
Identifica potentialii clienti, ii contacteaza stabilind intalniri de afaceri cu acestia.
Stabileste agenda de intalniri si o prezinta sefului ierarhic
Participa la intalnirile stabilite cu clientii, in cadrul carora le prezinta serviciile oferite de societatea noastra, identifica intentiile si nevoile acestoara;
Negociaza clauzele contractuale conform strategiei de vanzari a companiei.
Se informeaza in legatura cu situatia incasarilor lunare si in caz de neplata propune masuri de solutionare a situatiei.
Incheie noi contracte de prestari servicii.
Respecta prevederile sistemului de mamagement al calitatii si procedurile aplicabile.

CERINTE

Studii superioare
Experienta minim 2 ani.
Experienta manageriala.
Permis de conducere.
Limba Engleza.
Operare PC.
Disponibil pentru deplasari in interiorul tarii.
Cunostinte de strategii de vanzari, de comunicare, de negociere.

DESCRIEREA FIRMEI

- Paza si protectie
- Monitorizare & Interventie
- Patrulare mobila
- Sisteme de securitate
- Transport valori
- Procesare numerar