DIRECTOR VANZARI

STRAJA SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza potentialilor clienti din zona de responsabilitate, in vederea stabilirii prioritatilor si strategiei de abordare a acestora
- Realizarea de oferte pentru potentialii clienti, in concordanta cu politica comerciala a companiei si negocierea cu acestia in vederea incheierii de contracte
- Raportarea catre Directorul General a situatiilor privind prezentarile la clienti, ofertarile realizate, negocierile incheiate cu semnarea de contracte, etc. din zona de responsabilitate, in vederea centralizarii informatiei la nivelul companiei
- Colaborarea cu Directorul General pentru realizarea prezentarilor de produse, stabilirea elementelor care trebuie evidentiate si care dau valoare adaugata produselor companiei;

CERINTE

- studii superioare
- experienta minim 2 ani in in vanzari este esentiala;
- experienta in negocierea contractelor
- capacitate de analiza, sinteza si rezolvare de probleme ;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere; persoana tenace, ambitioasa, cu spirit competitiv, cu initiativa si dorinta de afirmare pe plan profesional ;
- abilitati de utilizare PC : WORD, EXCEL, POWERPOINT ETC¿
- stagiu militar satisfacut;
-carnet de conducere(B)

BENEFICII OFERITE

-parte fixa+comision in functie de realizari,promovare in cadrul firmei
-carte de munca

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE PAZA SI PROTECTIE