Director Vanzari

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Se preocup¿ de strategia de vanzare a companiei pentru clien¿ii key-account;
- Evalueaza continuu cerintele pietei, stabileste obiectivele de lucru;
- Intocmeste planul anual de vanzari;
- Colaboreaz¿ cu departamentele marketing si produc¿ie;
- Coordoneaza echipa de vânz¿ri
- Creeaza si dezvolta relatii cu clientii;
- Intocmeste rapoarte in ceea ce priveste activitatea de vanzari

CERINTE

Experienta:
- experienta in vanzari

Cerin¿e:
- studii superioare finalizate
- cunostin¿e foarte bune in domeniul vanzari
- limba engleza
- cunostinte foarte bune operare PC
- permis de conducere categoria B

Calitati:
- dorinta puternica de a dezvolta o cariera in domeniul promovarii si vanzarii produselor
- abilitati foarte bune de comunicare si interrelationare personala
- orientat spre rezultate,
- responsabil si proactiv,
- ini¿iativa
- gandire strategica
- loialitate
- aptitudini dovedite de vanzare, de promovare

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant +comision
-automobil
- telefon mobil

Companie cu activitate de peste 6 ani în domeniul publica¿iilor pentru copii, dore¿te s¿ angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Director Vanzari.