DIRECTOR VANZARI

Yurom Competitiv

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea vanzarilor planificate;
- achizitionarea de clienti noi;
- derularea optima a proiectelor in vederea cresterii volumului de vanzari al firmei si a eficientei economice a acestora;
- planificarea, conducerea si controlarea activitatii zilnice ale reprezentantilor de vanzari din subordine;
- elaborarea bugetului d evenituri si cheltuieli pentru activitatea de vanzare si urmarirea realizarii acestora;
- stabilirea relatiilor contractuale cu clientii;
- mentinerea legaturilor cu conducerea concernului si cu proiectantii si arhitectii;
- gestionarea sedintelor de vanzari.

CERINTE

- studii superioare (constructii sau economice constituie avantaj);
- experienta relevanta pe un post similar;
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte de limba engleza sau de limba germana;
- cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- telefon de serviciu;
- masina de serviciu.

Firma de recrutare si selectie de personal angajeaza pentru clientul sau, lider de pia¿¿ în produc¿ia ¿iglei ceramice în Europa Central¿ ¿i de Est.