Director Vanzari

Net-Connect Internet

Job expirat

RESPONSABILITATI

Director de vanzari,departamentul Vanzari servicii voce (telefonie) si internet, Wholesale si Corporate.
Jobul presupune formarea unei echipe de la zero si instruirea acesteia in vederea obtinerii unor rezultate performante. Stabilirea targetului, urmarirea si monitorizarea evolutiei vanzarilor, implicit a propriei echipe.

CERINTE

* Studii superioare ;
* Experienta relevanta ca si Director Vanzari minim 2 ani (Rugam nu trimiteti CV-ul daca nu exista experienta in acest sens);
* Engleza scris/vorbit
* Abilitati de lucru sub presiunea timpului si rapiditate in indeplinirea sarcinilor;
* Excelente abilitati de comunicare, negociere si organizare;
* Bun manager si team leader.
* Abilitati de analiza si sinteza a informatiilor;
* Personalitate dinamica cu initiative, spirit convigator si orientat spre rezultate;
* Cunostinte operare calculator (Office, Excel, Power Point);
* Carnet de conducere, cat. B;
* Aspect business.

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii solid organizate la standarde internationale;
- mediu si conditii de lucru deosebite;
- pachet salarial corespunzator performantelor;
- training de specialitate (pentru domeniul telecomunicatii).
- echipa tanara si atmosfera placuta la birou.