Director Turism

Wasteels Voyages Roumanie

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Infiintarea si dezvoltarea departamentului de turism cu tot ceea ce presupune acest lucru: legislatie, organizare, metodologie de lucru, crearea si comercializarea de oferte turistice, recrutare agenti turism etc.

CERINTE

- Experienta intr-o pozitie similara, cunostinte temeinice de turism, atestate de organismele competente.
- Cunoasterea limbii Engleze la nivel BINE atat scris, cat si vorbit, cunostinte PC (Office, e-mail, Internet etc).
- Un avantaj il constituie cunoasterea limbii Germane si cunostinte de ticketing, sistem de rezervari Worldspan.

BENEFICII OFERITE

Se poate face contract doar pe proiect cu posibilitatea transformarii acestuia in contract full time pe perioada nedeterminata.

Singura agentie din Romania acreditata de SNCFR sa vanda bilete de tren si sa faca rezervari de locuri. Filiala in Romania al unuia dintre cei mai mari Tour Operatori Feroviari din Europa.