Director Trezorerie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii de trezorerie si implementarea procedurilor in concordanta cu regulile si reglemantarile legale in vigoare, precum si cele ale companiei
- urmareste fluxul de numerar zilnic si planifica platile in functie de incasarile zilnice
- intocmeste situatii complete privind fluxurile de numerar pe termen scurt, mediu si lung
- asigura evidentele operatiunilor de creditare, acreditive, plasamente de fonduri, necesar lichiditati pentru desfasurarea optima a societatii

CERINTE

- absolvent studii superioare economice (ASE sau IBR)
- experienta bancara minim 2 ani (plati, clearing, trezorerie etc)
- experienta pe un post de conducere minim 1 an
- 2 ani experienta in trezorerie si/sau contabilitate
- Standarde Internationale de Contabilitate, Standarde Internationale de Raportare
- ACCA, MBA reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv in raport cu experienta si efortul depus in cadrul companiei