DIRECTOR TEHNIC/PRODUCTIE MASE PLASTICE

HRC PROFESSIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica, organizeaza si are deplina responsabilitate asupra procesului de productie (injectie mase plastice si imprimare).
- Organizeaza si coordoneaza personalul de productie, recomanda necesarul de personal, asigura continuitate in activitatile de productie.
- Planifica stocurile de materii prime si lansarea comenzilor in productie.
- Planifica, organizeaza si urmareste derularea in timp a proiectelor de imbunatatire si dezvoltare.
- Urmareste procesul de productie in toate fazele sale din punct de vedere calitativ si al incadrarii in termenele fixate.
- Responsabil pentru optimizarea proceselor de productie.
- Coordoneaza activitatea de intretinere a echipamentelor.
- Raportare specifica activitatii de productie catre Directorul General.
- Acorda consultanta tehnica conducerii companiei.

CERINTE

- Studii superioare tehnice, de preferinta in injectia de mase plastice.
- Experienta de minimum 3 ani intr-un post similar in industria de mase plastice.
- Spirit analitic, dinamism, tenacitate, rigurozitate, seriozitate, capacitate de efort sustinut.
- Excelente abilitati de planificare, organizare, coordonare si control.
- Limba engleza la nivel mediu sau avansat.
- Operare PC: MS Office
- Permis de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, masina de serviciu, telefon.
- Bonusuri in functie de realizari.

DESCRIEREA FIRMEI

Productie mase plastice