DIRECTOR TEHNIC in constructii - Brasov

SC KRONVEST CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica / conduce / coordoneaza intreaga activitate de executie a firmei;
- Contribuie din punct de vedere tehnic la realizarea ofertelor si contractelor;
- Asigura respectarea prevederilor contractuale ale lucrarilor de executie;
- Cauta solutii si rezolva problemele legate de proces, organizare sau proiectare.

CERINTE

- Facultatea de constructii ¿ specializarea constructii civile/industriale;
- Experienta relevanta in executie pe santier;
- Experienta manageriala pe un post similar;
- Cunostinte foarte bune de management, juridice si economice;
- Cunostinte foarte bune si experienta in ofertare;
- Cunostinte foarte bune de operare PC (Word, Excel si programe specifice ¿ Doclib, Primavera);
- Cunoasterea foarte bine a limbii engleze si/sau germane;
- Excelente abilitati de organizare, relationare, comunicare si negociere;
- Abilitati de leader;
- Aspect fizic placut;
- Stabilitate emotionala, agreabilitate si empatie.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant (1000 Euro net, bonusuri si prime);
- Dezvoltare personala si profesionala.

Kronvest Consulting realizeaza servicii de top in managementul resurselor umane pe teritoriul Romaniei. Divizii active: recrutare si selectie, strategii pentru dezvoltare organizatiolana (training), studii si cercetari organizationale sau de piata, evaluare.