Director tehnic

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatilor in departamentul TEHNIC : Ofertare, Project Manager, Productie, Calitate
- Raspunde prin subalteni de intocmirea corect tehnic a ofertelor in piata
- Raspunde de corecta intocmire a comenzilor la furnizori prin subalterni
- Raspunde de corectitudinea solutiilor tehnice propuse de companie pt respectarea politicii de sustinere a clientului
- Raspunde prin subalterni de corecta receptie a marfurilor comandate : se verifica la receptie daca marfa comandata corespunde cu livrarea
- Raspunde prin subalteni de fluenta stocului minim ( critic ) de materiale auxiliar necesare in productie
- Raspunde prin subalterni de calitatea executiei postului compact
- Raspunde de incadrarea in costurile bugetate pe fiecare proiect
- raspunde de rezolvarea si asigurarea situatiilor de urgenta in cazul defectelor in garantie a echipamentelor livrate si decide pozitia legala a companiei fata de client
- Raspunde prin subaltern de asigurarea optima cu scule si aparate de masura , verificare si control
- Respunde de normarea fluxului de prductie prin subalterni

CERINTE

- absovent studii superioare tehnice: electrotehnica, energetica
- Experienta minim 5 ani in domeniu Electroenergetic fie la exploatare Electrica sau in productie, fie la asistenta tehnica la puneri in functiune pe parte de echipamente medie tensiune .

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.