Director Tehnic

NELSIM GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si conduce intreaga activitate a departamentului constructii;
- Stabileste si intretine relatii de colaborare cu clienti si furnizori, antreprenori si subantreprenori;
- Raspunde de corecta intocmire a documentatiilor necesare participarii la licitatii;
- Coordoneaza intocmirea de devize si situatii de lucrari;
- Verifica devizele si situatiile de lucrari si raspunde de corectitudinea acestora;
- Identifica si intretine relatiile comerciale cu subantreprenorii;
- Verifica planurile de executie si a documentatia aferenta;
- Intocmeste si verifica incadrarea in graficele de executie a lucrarilor;
- Realizeaza rapoarte catre actionariat privind stadiul derularii contractelor si a neconcordantelor.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate constructii civile;

- Spirit antreprenorial, capabilitatea de a coordona intreaga activitate a unei firme de constructii;

- Experienta relevanta in domeniul constructiilor intr-un post similar de min. 5 ani;

- Abilitatea de a conlucra si coordona subantreprenorii;

- Abilitatea de a lucra cu termene fixe, de a face fata situatiilor neprevazute;

- Cunostinte operare PC (windev,softtech, doclip, MS Office);

- Abilitati de comunicare;

- Abilitatea de a lucra in echipa;

- Dorinta de a lucra si de a forma o echipa de profesionisti.

BENEFICII OFERITE

- Se vor discuta in cadrul interviului, functie de experienta, abilitati si atitudine.

Societate comerciala specializata in domeniul constructiilor civile si industriale.