Director sucursala

CONSULTANT AA BROKER DE ASIGURARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea si dezvoltarea unei echipe de specialisti in asigurari
Atingerea obiectivelor sucursalei si administrarea bugetului alocat
Implementarea strategiei de vanzari pe piata locala
Colaborarea cu partenerii locali
Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti
Promovarea imaginii societatii pe plan local

CERINTE

Experienta in management si vanzariin asigurari
( experienta pe un post similar constituie un avantaj )
Cunostinte foarte bune privind piata asigurarilor
Studii superioare
Excelente abilitati de comunicare, planificare si coordonare
Orientare spre rezultate
Spirit antreprenorial

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet salarial atractiv (carte de munca, parte fixa si variabila)
Plan de cariera atractiv
Programe de training speciale

Consultant A.A. – Broker de asigurare SRL este o societate cu capital integral romanesc, infiintata in 2004 in Suceava, număr de autorizare C.S.A. 1090/03.12.2008, număr înmatriculare Registrul Brokerilor RBK – 537/09.12.2008, număr ordine Registrul Comerţului J40/13254/2011, Cod Unic de Inregistrare 16722432.

In prezent, Consultant A.A. – Broker de asigurare SRL are sediul social in Bucuresti, pe str. Gala Galaction nr.75. Societatea are reprezentanti in Bucuresti, Suceava, Timisoara, Cluj, Lugoj, Caransebes urmand a fi prezenta in toate localitatile importante din tara in perioada urmatoare, pentru a deveni un broker national.

Prioritatile noastre sunt satisfacerea cerintelor si asteptarilor consumatorului prin alegerea celor mai bune programe de asigurare cat si crearea unei echipe de specialisti la nivel national care sa poata raspunde exigentelor pietei de asigurari.

Satisfactia clientilor si inalta calitate a serviciilor este preocuparea noastra permanenta, motiv pentru care flexibilitatea, profesionalismul si increderea sunt caracteristci ale echipei noastre.
www.consultantaa.ro