Director Sucursala

investgo

Job expirat

RESPONSABILITATI

??? implementeaza planul de afaceri al companiei, in urma elaborarii acestuia impreuna cu sefii de departamente;
??? stabileste obiective specifice pentru fiecare departament, supervizeaza si ofera suport pentru implementarea planurilor, politicilor si procedurilor;
??? negociaza si administreaza contractele cu partenerii cheie ai companiei (furnizori, clienti);
??? cerceteaza si dezvolta metode si proceduri noi de management, pentru eficientizarea activitatii;
??? reprezinta compania in cadrul intalnirilor la nivel inalt, cu autoritatile, grupurile de afaceri si potentialii parteneri;
??? se informeaza permanent cu privire la noile reglementari ce privesc activitatea companiei si face modificarile necesare;
??? supervizeaza pregatirea si administrarea bugetului, este responsabil pentru eficientizarea activitatii si cresterea profitului;
??? analizeaza si monitorizeaza raportarea financiara din punctul de vedere al conformitatii cu planul de business elaborat initial;
??? coordoneaza activitatea zilnica a subordonatilor si identifica si solutioneaza problemele aparute;
??? participa la nivel decizional in procesul de recrutare, integrare, instruire si evaluare a performantelor pentru personalul in subordine;
??? supravegheaza mentinerea in conditii bune a bunurilor si utilitatilor companiei

CERINTE

Persoana dinamica cu abilitati de comunicare , ordonata ,responsabila si dornica de a realiza castiguri importante
- cuno??tin??e bune de limba englez??,
- cuno??tin??e bune de operare pe calculator: Microsoft Office.
-interes dovedit pentru piata de capital

As one of the world's premier investment banks, InvestGO serves the needs of our clients by offering a world-class platform coupled with straightforward, intelligent advice. We attribute our long-term success to our commitment of always putting clients' interests first. Whether it's raising capital to meet growth objectives or identifying strategic business partners, InvestGO offers , capital markets, prime brokerage, restructuring, risk and research platform of unrivaled strength and scale.