DIRECTOR SHOWROOM

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonare showrom + service;
- dezvoltare bussines, cresterea cifrei de afaceri, stabilirea bugetelor;
- se asigura de respectarea procedurilor implementate la nivel de companie;
- ia decizii cu privire la politica de personal: recrutarea de personal, stabilirea bonificatiilor pentru angajati;
- dezvolta planul de afaceri
- reprezinta compania in fata autoritatilor romane;
- puncteaza nevoile pietei si dezvoltarea acesteia.

CERINTE

Clientul nostru este un important dealer in industria automotiva

- studii superioare finalizate;
- exeprienta profesionala minim 8 ani intr-o pozitie de management superior;
- cunostinte generale de contabilitate;
- obligatoriu cunosterea la nivel avansat a limbii engleze sau germane;
- spirit antreprenorial;
- cunostinte de MsOffice;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.