DIRECTOR SERVICIU TRANSPORT VALORI SI PROCESARE CASH- companie straina, lider in industria de securitate la nivel mondial

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea intregii activitati a departamentului de transport valori si implementarea procedurilor specifice
Coordonarea echipei proprii si dezvoltarea acesteia, pe baza unor planuri si bugetari prestabilite
Este responsabil de partea operationala a departamemtului pe care il conduce, oferind solutii viabile pentru clienti
Stabilirea bugetelor pentru departamentul pe care il conduce
Realizarea diverselor analize de costuri, versus investitii
Organizeaza activitatea de cash in transit
Coordoneaza activitatea de eficientizare rute transport
Defineste arii si propune solutii pentru reducerea costurilor de transport si eficientizarea si securizarea acestora
Raspunde, impreuna cu echipa sa, de livrarea la termen a comenzilor si incadrarea in costurile prestabilite ale cheltuielilor de transport.

CERINTE

Experienta de peste 5 ani in management de cash in tranzit
Experienta in coordonarea unor echipe mari (peste 50 persoane)
Studii superioare,
Excelente abilitati in realizarea diverselor analize de cost si raportari
Persoana proactiva, capabila sa gaseasca solutii, organizata si perseverenta, bun people manager, gandire strategica
Cunostinte avansate de limba engleza
Cunostinte avansate de Excel si Power Point.

BENEFICII OFERITE

- companie solid organizata,
- posibilitatea de-a lucra in cadrul unei companii lider in domeniul securitatii la nivel mondial,
- posibilitati de dezvoltare profesionala,
- pachetul salarial se va negocia in urma interviului.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.