Director Resurse Umane - Bucuresti

Gant&Sterling

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea departamentelor de Organizare Personal, Salarizare, Instruire, Protectia Muncii

- Recrutarea, selectarea, angajarea, promovarea, motivarea, pregatirea , salarizarea personalului

- Evaluarea si cresterea nivelului pregatirii profesionale a personalului

- Relationarea cu toate institutiile si autoritatile relevante in domeniul Resurselor Umane

CERINTE

- Licentiat in Economie

- Specializare in Resurse Umane

- Specializare in managementul si legislatia aplicabila

- Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara, intr-o organizatie cu minim 300 de angajati

- Limba engleza excelent

- Cunostinte solide de operare PC

- Carnet de conducere categoria B

Gant & Sterling Consulting a fost infiintata in martie 2000 in urma observatiilor pe care le-am facut pe piata serviciilor de consultanta din Romania.
Am concluzionat atunci ca este nevoie de o companie profesionista, flexibila, capabila sa sprijine activitatile de marketing ale firmelor mijlocii si mici care nu aveau specialisti cu experienta in marketing.
Ramanem consecventi ideilor noastre de inceput, de a oferi solutii originale, de a promova in mod civilizat imaginea colaboratorilor nostri.