DIRECTOR RESURSE UMANE

S.C. MEDIA ON S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

TRUST DE PRESA IN EXPANSIUNE ANGAJEAZA DIRECTOR DE RESURSE UMANE

Responsabilitati:
- Coordoneaza si dezvolta politicile& strategiile de Resurse Umane;
- Recruteaza& selecteaza personal pentru posturile vacante, sustine interviurile pentru angajare;
- Planifica si urmareste executia programelor de training adaptate fiecarui angajat in evolutia sa in cadrul companiei;
- Dezvolta relatii de colaborare cu agentii de recrutare& selectie, cu furnizorii de cursuri de perfectionare& training existenti pe piata;
- Are in vedere completarea in bune conditii a formelor de angajare pentru noii veniti;
- Se ocupa cu rezolvarea problemelor de zi cu zi ale angajatilor.

Profilul candidatului:
- Experienta in domeniu de min. 3 ani;
- Cunoasterea pietei de media& organizare evenimente reprezinta un avantaj;
- Studii universitare (pregatirea suplimentara reprezinta un avantaj);
- Operare PC, cunostinte de limba engleza;
- Abilitati de comunicare, persoana flexibila si dinamica