DIRECTOR RESURSE UMANE

HI-Q MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- Recrutarea si selectia personalului din intreaga firma;
- Proiectarea strategiei de personal a firmei;
- Motivarea angajatilor;
- Stabileste Regulamentul de Ordine Interioara, Organigrama, Fisa postului ;
- Stabileste conditiile contractului de munca ;
- Stabileste criteriile de evaluare a performantelor angajatilor din intreaga firma;
- Evalueaza periodic (lunar / trimestrial) activitatea angajator firmei;
- Negociaza si rezolva probleme legate de drepturile salariale;
- Asista noii angajati in integrarea in echipa;
- Stabileste necesitatile de instruire in firma si coopereaza cu furnizorii de servicii de training si consultanta;
- Stabileste criteriile de promovare in functie pentru pozitiile de conducere;
- Rezolva conflictele de munca;
- Urmareste fluctuatia fortei de munca;
- Estimeaza necesarul de personal in fiecare department;
- Intocmeste deciziile de angajare, demitere, promovare.

CERINTE

CERINTELE POSTULUI (aptitudini si experienta):
- Absolvent de studii superioare;
- Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara;
- Cunostinte PC: Word, Excel; cunoasterea de programe de salarizare constituie avantaj;
- Limba engleza - nivel mediu;
- Carnet de conducere (categoria B).

PROFIL DE PERSONALITATE:
- Abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala);
- Abilitati de a stabili relatii interumane;
- Orientat spre construirea unei cariere;
- Foarte muncitor, rezistent la stress;
- Abilitate de a-si atinge obiectivele ;
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Participarea la training-uri de specialitate
Lucrul intr-o echipa de profesionisti.

Agentie de selectie si recrutare de personal, consultanta in management si resurse umane recruteaza DIRECTOR RESURSE UMANE pentru clientul sau, firma de distributie cu capital strain, cunoscuta pe piata romaneasca.
Domeniul de activitate: bunuri de larg consum alimentare si nealimentare.