DIRECTOR RESURSE UMANE

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Planifica resursele umane ale companiei si organizeaza activitatea de selectie si recrutare;
¿ Concepe si implementeaza programe de motivare a angajatilor si de formare profesionala;
¿ Elaboreaza metodologia de evaluare periodica a activitatii salariatilor;
¿ Elaboreaza si propune strategii, politici si proceduri de personal care sprijina atingerea obiectivelor organizatiei;
¿ Asigura asistenta in problemele legate de relatiile dintre angajati;
¿ Sprijina managementul in vederea dezvoltarii organizatiei si a gestionarii schimbarilor.

CERINTE

¿ Studii superioare,
¿ Experienţă în activitatea manageriala,
¿ Vitalitate, nivel ridicat de energie, optimism,
¿ Foarte bune abilităţi inter-personale ¿ capacitatea de a comunica cu diverse personalităţi, tact, maturitate, flexibilitate, capacitate de decizie si gandire strategica
¿ Implicare în muncă si spirt de echipa,
¿ Buna cunoastere a limbii engleze (scris si conversational).

Daca sunteti o persoana activa si implicata si va recunoasteti in descrierea de mai sus, sunteti asteptat(a) sa ne trimiteti CV-ul Dvs., insotit obligatoriu de o scrisoare de intentie

BENEFICII OFERITE

Oferta atractiva, pachet salarial motivant.

Misiunea LIBRA BANK este sa ofere pachete si solutii financiare moderne, flexibile, eficiente si de calitate, care sa se potriveasca nevoilor tale financiare. Pentru aceasta, iti punem la dispozitie o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa te asiste. Este convingerea noastra ca succesul si performanta in mediul bancar se realizeaza nu doar prin oferirea de servicii de calitate ci, mai ales, prin construirea unor relatii si parteneriate financiare de lunga durata cu clientii nostri. De aceea, LIBRA BANK este mai mult decat o institutie, este un partener financiar, care te asculta, te intelege si iti ofera solutiile cele mai potrivite.