Director Regional de Vanzari pentru zonele Transilvania, Oltenia, Muntenia si Dobrogea

SC Active Job Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Implementarea politicilor de vanzari la nivelul zonei coordonate;
• Conducerea, coordonarea si organizarea activitatii magazinelor din zona coordonata;
• Supervizeaza si analizeaza activitatile desfasurate in magazine, in vederea realizarii obiectivelor propuse;
• Formarea echipelor, gestionarea resurselor umane la nivel de magazin/zona coordonata;
• Instruirea si evaluarea periodica a activitatii personalului din subordine;
• Initierea, implementarea si gestionarea proiecte de dezvoltare;
• Monitorizarea pietei si a concurentei;
• Reprezentarea companiei in relatia cu autoritatile locale.

CERINTE

• Studii superioare absolvite;
• Minimum 3 ani experienta de management in vanzari;
• Gandire analitica si structurata, orientata catre rezultate;
• Abilitati de organizare si coordonare;
• Initiativa si proactivitate;
• Abilitati de comunicare (vorbit, scris, expunere şi sustinere);
• Cunostinte de operare PC;
• Abilitati de negociere;
• Permis de conducere şi disponibilitate pentru deplasari in punctele de lucru la nivel national.

BENEFICII OFERITE

Active Job Consulting este o Agentie de Resurse Umane din Romania cu mare potential care ofera solutii complete de personal. CALITATEA este MOTTO-UL nostru.