Director Regional de Vanzari pentru Farmacii

Sante Farm

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza un numar de farmacii din Bucuresti;
- Coordoneaza forta de vanzari si asigura suport permanent farmacistilor diriginti pentru mentinerea unui climat echilibrat;
- Stabileste targetul farmaciilor pe care le coordoneaza, propune solutii si face recomandari de consolidare vanzari-achizitii;
- Raporteaza periodic referitor la performante si la atingerea obiectivelor farmaciilor;
- Evalueaza personalul aflat in coordonare;
- Sintetizeaza si analizeaza informatiile obtinute din piata referitor la concurenta.

CERINTE

- Studii superioare (de preferat in domeniul farmaceutic);
- Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara sau pe pozitia de farmacist diriginte;
- Excelente abilitati de comunicare, relationare si organizare;
- Persoana proactiva, persuasiva si orientata catre echipa;
- Cunostinte operare calculator (Word, Excel, Power Point);
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate de dezvoltare intr-un lant de farmacii aflat in expansiune si care face parte dintr-un important grup farmaceutic;
- Salariu motivant + comision corespunzator performantelor;
- Masina, tel, laptop.

Divizie a grupului ADM Farm, Sante Farm este una dintre cele mai tinere retele farmaceutice din Romania, activand in Bucuresti si Ilfov cu un numar de 16 farmacii. In cadrul Sante Farm, punem mare pret pe calitate, profesionalism si respect, astfel ca reusim sa ne bucuram lunar de prezenta a peste 80.000 de oameni care beneficiaza de produsele, tehnicile si sfaturile noastre. Echipa reprezinta pentru Sante principala forta, cea care reuseste sa dea valoare sloganului “Sanatatea pe care o meriti!” . Ne bucuram sa beneficiem de cunostintele si experienta a peste 120 de profesionisti cu specializari diverse, iar in acest moment te invitam sa ni te alaturi!