DIRECTOR REGIONAL DE VANZARI

SC BENGOSS COMIMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea, mentinerea si reintregirea portofoliului de clienti;
- identificarea potentialilor clienti in domeniul materialelor de constructii;
- prezentarea ofertei comerciale si preluarea comenzilor;
- atingerea obiectivelor propuse, respectand politica firmei si procedurile interne.

CERINTE

- abilitati de comunicare si negociere
- spirit de echipa si profesionalism
- dinamic intr-un mod ambitios
- orientat spre rezultate
- capacitate de lucru in echipa
- experienta in domeniul materialelor de constructii si amenajari interioare - constituie avantaj
- domiciliu stabil in orasele mentionate

BENEFICII OFERITE

- conditii salariale deosebit de avantajoase
- bonuri de masa
- autoturism + telefon + laptop de serviciu
- comision din vanzari
- traning-uri de specialitate

S.C. BENGOSS COMIMPEX S.RL. este o societate cu capital integral privat, avand ca obiect principal de activitate producerea si comercializarea de materiale de constructii si finisaj,sub brand-ul bauleiter. Societatea a fost fondata in anul 1993 inregistrand o dinamica continua concretizata in realizarea unui rulaj impresionant de materiale de constructii si finisaj.