Director regional de vanzari

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune planificarea, organizarea si coordonarea serviciilor oferite de Grupul Filadelfia
Elaborarea strategiilor de promovare; studii de piata, propunerea de solutii pentru a creste cota de piata pe segmentul de piata din aria serviciilor prestate de societatea noastra.
Deplasari in tara la agentiile arondate zonei, pentru a lua masuri in vederea cresterii vanzarilor si atingerea targeturilor propuse. Intocmirea unui raport periodic pentru monitorizarea feedback-ului, la actiunile intreprinse.
Corespondenta dintre sediul central si celelalte agentii din tara si strainatate
Stabilirea si atingerea targetului de vanzari lunar;
Se asigura de buna desfasurare a transferurilor zonei arondate, inclusiv de coordonarea acestora;
Gestionarea unui portofoliu de clienti si colaboratori existenti si atragerea de noi clienti si colaboratori.

CERINTE

Candidatul trebuie sa aiba studii superioare.
De asemenea, este binevenit un nivel avansat al limbii engleze si/sau franceze.
Aptitudini de lucru în echipă, abilitatea de a prioritiza, atitudine pozitivă, rezistenţă la stres.
Disponibilitate pentru deplasari in tara
Experienta 3 – 5 ani in turism, de preferinta pe o pozitie de conducere.

BENEFICII OFERITE

Mediu de munca placut, dinamic si motivant.
Pachet salarial atractiv, in functie si de nivelul vanzarilor, bonuri de masa.
Telefon mobil, masina de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern