Director Regional de Vanzari

SC Remar Distribution Pro SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- invatarea/promovarea/vanzarea produselor companiei (postul necesita si abilitatea de a efectua demonstratii practice ale caracteristicilor produselor la clienti)
- gestionarea portofoliului de clienti din zona de activitate
- dezvoltarea bazei de clienti (prin identificare, contactare si vanzare catre acestia)
- respectarea politicii comerciale a companiei
- monitorizarea concurentei

CERINTE

Candidatul ideal:
-experienta in domeniul industrei alimentare (avantaj portofoliu clienti din randul procesatorilor de carne)
- seriozitate, punctualitate, onestitate
- excelente abilitati de comunicare si negociere
- carnet conducere categoria B, dispus la deplasari

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet salarial motivant ( contract de munca, masina, telefon, laptop, comision vanzari)

Companie producatoare de detergenti profesionali, infiintata in 2004 cu capital integral romanesc, cu activitate de import export, recunoscuta pentru calitatea produselor si serviciilor oferite, angajeaza reprezentant vanzari.