Director regional

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Acţionează ca un expert, implicându-te activ in monitorizarea indicatorilor de performanţă din Restaurante, Baruri şi Banqueting, oferă soluţii practice pentru a creşte eficienţa acestora precum şi standardele serviciului oferit oaspeţilor noştri;

• Colaborează cu Bucătarul Sef şi intreaga echipă de bucătari pentru a prezenta preparatele noastre culinare intr-un mod ingenios şi atractiv având in vedere menţinerea food cost-ului in limitele stabilite in buget;

• Organizează evenimente speciale impreună cu departamentul de vânzări care să stârnească interesul oaspeţilor şi dorinţa de a reveni la noi;

CERINTE

Candidatul nostru ideal va avea:

• Competenţe cheie: Orientat către indeplinirea bugetului departamental şi a obiectivelor de business ale companei, foarte bune abilităţi de people management, focus pe oferirea celor mai bune servicii oaspeţilor la cele mai inalte standarde de calitate;

• Personalitate: Foarte bun strateg şi leader care ştie să-şi inspire şi să-şi motiveze echipa; excelente abilităţi de comunicare şi inter-relaţionare; excelente abilităţi de rezolvare a problemelor intr-un mod constructiv;

• Experienţă: Cel puţin 3-5 ani intr-o poziţie similară, cunoaşte limba engleză la nivel avansat;

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Telefon de serviciu
Diferite bonusuri
Traininguri asigurate de catre companie.