DIRECTOR PUNCT DE LUCRU BUCURESTI

RoMarketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma multinationala distribuitoare de materiale de constructii, sisteme usoare de termo si hidroizolatii, acoperisuri si accesorii pentru constructii.

CERINTE

studii superioare tehnice / economice absolvite
experienta in coordonarea activitatii unui depozit - minim 1 an
cunostinte de limba engleza sau germana - nivel de conversatie
cunostinte de limba maghiara - constituie avantaj
permis de conducere cat. B
cunostinte de operare PC - MS Office
abilitati manageriale si de comunicare
dinamic, hotarat, orientat spre obtinerea de rezultate
capacitati organizatorice

BENEFICII OFERITE

mediu de lucru dinamic
pachet salarial atractiv
posibilitati de dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Training, evaluare, recrutare si selectie de personal.
Compania este specializata in recrutare si selectie de personal, acreditata de MMSS si Agentia Nationala pentru Ocuparea Fortei de Munca, certificata conform standardului ISO 9001:2000.