Director proiecte de mediu

S.C.3T CONSTRUCT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planifica activitatea departamentului de mediu;este responsabil de documentarea proiectelor de mediu; redacteaza proiecte, rapoarte pentru finantatori, rapoarte pentru management, rapoarte de activitate proprie si a departamentului pe care il coordoneaza; gestioneaza contractele de finantare ale proiectelor;monitorizeaza cheltuielile/investitiile realizate in cadrul proiectelor;coordoneaza, monitorizeaza si evalueaza proiectele de mediu ( la nivel de activitati precizate in proiect, resurse umane implicate, resurse financiare,etc.)

CERINTE

Studii superioare:protectia mediului;
Cursuri speciale:Managmentul proiectelor de mediu;
Operare PC.
Experienta relevanta minim 3 ani in Managementul proiectelor de mediu
Experienta in montaj echipamente instalatii de tratare a apei potabile si a apei uzate;
Capacitate de management,analiza si sinteza, constiinciozitate,eficienta,capacitate de adaptare la stres si confidentialitate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Activitate principala este cea de lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru fluide