Director Operativ

SC General Sistem Protection SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea obiectivelor, raspunde in mod direct de gestiunea corespunzatoare si de repartizarea agentilor pe posturi, raspunde de aducerea la indeplinire a tuturor sarcinilor primite de la Administratorul societatii, Dir. Executiv si Sef Serviciu Paza, Protectie si Pregatire Personal.

CERINTE

- permis auto categoria B -obligatoriu
- cunostinte operare PC Word si Excel
- studii:minim diploma de bacalaureat
- experienta militara in functii de conducere sau de coordonare
- vechime in specialitate min.3 ani sau rezervisti in structurile militare
- calitati: pedagogice, psihologice, profesionalism, responsabilitate, seriozitate, corectitudine, loialitate fata de societate,
rezistenta la stress

BENEFICII OFERITE

- autoturism de serviciu
- telefon mobil de serviciu
- tichete masa

Companie de paza si protectie infiintata in 1997, care actioneaza in domeniul paza, bunuri si valori.