Director Operativ

SC General Sistem Protection SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

coordoneaza activitatea obiectivelor, raspunde in mod direct de gestiunea corespunzatoare si de repartizarea agentilor pe posturi, raspunde de aducerea la indeplinire a tuturor sarcinilor primite de la Administratorul societatii, Dir. Executiv si Sef Serviciu Paza, Protectie si Pregatire Personal.

CERINTE

- permis auto categoria B -obligatoriu
- cunostinte operare PC Word si Excel
- studii: minim diploma de bacalaureat
- experienta militara in functii de conducere sau de coordonare
- vechime in specialitate min.3 ani sau rezervisti in structurile militare

calitati:
- pedagogice, psihologice, profesionalism, responsabilitate, seriozitate, corectitudine, loialitate fata de societate,rezistenta la stress

BENEFICII OFERITE

autoturism de serviciu
telefon mobil de serviciu
tichete masa

Companie de paza si protectie infiintata in 1997, care actioneaza in domeniul paza, bunuri si valori.