DIRECTOR OPERATIUNI

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza toate activitatile desfasurate la nivelul sucursalei, legate de: operatiuni, casierie si administrare credite;
- Coordoneaza procesul de analizare, aprobare si indosariere a documentatiei specifice operatiunilor din sucursala, inclusiv contractele de credit si contractele colaterale;
- Coordoneaza activitatea de raportare din sucursala in conformitate cu legislatia in vigoare;
- Asigura tot suportul necesar activitatii de formare profesionala a salariatilor din sucursala.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare economice;
- Experienta in domeniul bancar de minimum 1,5 ani;
- Cunoastere legislatiei bancare;
- Buna cunoastere a limbii engleze;
- Abilitati de comunicare;
- Abilitati manageriale.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Plan de cariera.

Misiunea LIBRA BANK este sa ofere pachete si solutii financiare moderne, flexibile, eficiente si de calitate, care sa se potriveasca nevoilor tale financiare. Pentru aceasta, iti punem la dispozitie o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa te asiste. Este convingerea noastra ca succesul si performanta in mediul bancar se realizeaza nu doar prin oferirea de servicii de calitate ci, mai ales, prin construirea unor relatii si parteneriate financiare de lunga durata cu clientii nostri. De aceea, LIBRA BANK este mai mult decat o institutie, este un partener financiar, care te asculta, te intelege si iti ofera solutiile cele mai potrivite.