DIRECTOR OPERATIONAL TRANSPORT

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOCATIA POSTULUI ESTE IN ARAD

• Coordoneaza activitatea de transport
• Asigura managementul flotei alocate
• Coordoneaza activitatea angajatilor din departament (urmareste dimensionarea echipei functie de necesitati, aduce la cunostinta angajatilor responsabilitatile si urmareste indeplinirea acestora, evalueaza personalul din subordine, etc).
• Mentine relatia cu furnizorii din domeniu, deruleaza contracte cu furnizori si urmareste eficienta acestora.

CERINTE

• Studii superioare absolvite
• Bune cunostinte PC (MS Office)
• Experienta pe un post similar de minim 3 ani - in management de transport, urmarire indicatori de performanta in acest domeniu si al angajatilor
• Foarte bune cunostinte de limba engleza (vorbit, scris, citit) – avantaj limba franceza

PROFIL PSIHOLOGIC SI COMPORTAMENTAL:
• Bune abilitati de planificare si organizare
• Caracter putenic
• Self management
• Analiza-luare de decizii – rezolvare de probleme
• Leadership

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, bonusuri in functie de performanta, laptop, masina, telefon

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.

Pluri Consultants recruteaza acum pentru unul dintre clientii sai, postul de DIRECTOR OPERATIONAL TRANSPORT.