Director Operational Bitcoin Romania

BTR Exchange

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Planifica si coordoneaza activitatile, stabilireste prioritatile si strategia de dezvoltare;
- Urmareste si analizeaza rezultatele;
- Stabileste relatii bune cu clientii;
- Centralizeaza, analizeaza si raporteaza rezultatele;
- Prospecteaza piata si gaseste noi oportunitati de dezvoltare,
- Eficientizeaza vanzarile;
- Controleaza si directioneaza procesul continuu de schimbare;
- Transpune viziunea CEO-ului intr-o realitate operabila;
- Identifica elementele care duc la cresterea eficientei;

CERINTE

- Experienta relevanta pe o pozitie manageriala (experienta midlevel necesara);
- Buna cunoastere a mediului de afaceri;
- Bune abilitati de negociator – mediator;
- Tact, creativitate si flexibilitate;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor, gandire strategica, dinamism;
- Experienta in coordonarea echipelor;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Limba engleza - nivel avansat;
- Bune abilitati de lucru cu computerul;
- Orientat spre rezultate;
- Organizat;
- Flexibil cu programul de munca;

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a fi parte dintr-un domeniu revolutionar;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- remuneratie corelata cu pregatirea, experienta si rezultatele dovedite;
- mediu de lucru placut si dinamic;

Bitcoin Romania (www.bitcoinromania.ro) este cea mai importanta companie activa pe piata criptomonezilor.