Director Operational

Business IQ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza dezvoltarea retelei de puncte de lucru ale companiei din Romania;
- coordoneaza activitatea Departamentului de Vanzari atat in Bucuresti cat si in tara;
- supervizeaza activitatea Departamentului de Logistica pentru a asigura amenajarea eficienta si la nivel optim de resurse a punctelor de lucru cat si mentinerea functionalitatii acestora;
- realizeaza deplasari in teritoriu pentru verificarea respectarii standardului operational, a regulamentului intern de catre angajatii din punctele de lucru cat si pentru verificarea respectarii responsabilitatilor de catre inspectorii de vanzari / directorii regionali.
- preia parte din responsabilitatile Directorului General in lipsa acestuia.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara;
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- cunostinte operare PC la nivel avansat;
- abilitati de comunicare;
- cunostinte de management si de tehnici de negociere;
- abilitati de planificare, organizare si monitorizare a operatiunilor si activitatilor;
- disponibilitate pentru deplasari si efort prelungit;
- permis auto cat. B.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic;
- salariu motivant;
- telefon mobil;
- laptop;
- masina.

Clientul nostru este o companie multinationala in continua expansiune, grup cu o cifra de afaceri de peste 1 miliard de euro.
Business IQ is specialized in providing recruitment and selection services on the Romanian market. We focus on the specifics of your industry and help you make informed decisions about the right people for your business.
We help our clients communicate, attract and select the best professionals and support our partners in the area of image building and recruitment.
Visit www.ecareer.ro for more information on our open positions.