DIRECTOR NATIONAL VANZARI- Parcuri / Locuri de joaca

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Urmarirea proiectelor pentru amenajari spatii de joaca pentru copii, parcuri, anuntate de diversi beneficiari de stat sau privati;
* Derularea operatiunilor necesare achizitionarii caietelor de sarcini;
* Intocmirea documentatiei in vederea participarii la licitatiile publice din domeniu;
* Participarea efectiva la licitatiile publice de interes;
* Activitati de marketing privind identificare de noi clienti;
* Activitati de prospectare a pietei.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare;
* Experienta relevanta in domeniu: Proiectare, furnizare si amenajare spatii de joaca pentru copii, proiectare, furnizare, mobilier urban si accesorii urbane;
* EXPERIENTA IN PARTICIPAREA SI INTOCMIREA DE DOCUMENTATII pentru licitatii publice;
* Cunostinte bune MS Office, INTERNET;
* Cunostinte bune de limba ENGLEZA;
* Permis auto, categoria B cu experienta;
* Disponibilitate pentru deplasari aproximativ 50-60% din timpul de lucru.

Candidatul ideal trebuie sa aiba bune abilitati de comunicare si relationare cu cei din jur, persoana implicata, in ceea ce intreprinde, sa dea dovada de dinamism, sa fie dispus lucrului pe teren ( mai putin in birou).

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- Salariul NET lunar va fi dupa perioada de proba (2 luni) cuprins intre 800 si 1000 EURO;
- In perioada de proba (2 luni) salariul va fi de 700 - 800 EURO;
- Se ofera bonificatii / prime in functie de realizari;
- Se ofera auto la dispozitie, telefon.
- Program de lucru L-V: 8.00-17.00,
- Perioada de proba este de 2 luni.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MODALITATE DE INSCRIERE:

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .

CLIENTUL NOSTRU:
* Companie cu profil de activitate:
- Proiectare, furnizare, si amenajare spatii de joaca pentru pentru copii. Proiectare, furnizare mobilier urban si accesorii urbane.
* Anul Infiintarii : 2005
* Locatia: sector 1 Bucuresti (Amzei)

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro