DIRECTOR NATIONAL VANZARI

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza strategia de dezvoltare a departamentului de vanzari nationale.

- studii de piata, promovare produse.

- clienti tinta ¿ antreprenori generali constructii, importante retele comerciale.

- crearea la nivel national a echipei de vanzari.

- Elaborarea de rapoarte periodice de activitate.

- Propune mijloace pentru atingerea obiectivelor propuse.

- Elaborare bugete.

CERINTE

- Studii superioare TEHNICE sau abilitati tehnice,

- cunostinte Office si Internet bine,

- limba engleza nivel mediu, constituie avantaj limba italiana,

- permis de conducere categoria B.

- Automotivat, simt al responsabilitatii puternic dezvoltat, dinamic, initiativa proprie, prestanta, bine pregatit profesional

- EXPERIENTA minim 2 ani intr-o pozitie similara.

Candidatii care corespund criteriilor de selectie sunt invitati sa sune la tel. 327.66.55 pentru o programare la interviu.
SELECTIA ARE LOC DOAR IN URMA PROGRAMARII SI INTERVIULUI DIRECT!

BENEFICII OFERITE

- Salariul minim BRUT 2200 Ron, salariul maxim BRUT 2500 Ron la care se adauga comision din vanzari.

- Salariul mediu BRUT lunar 3500 Ron.

- Perioada de proba - 3 luni.

SE ACORDA:
- telefon.
- auto la dispozitie.
- bonuri de masa.

Program de lucru L-V 9-17. Disponibilitate program prelungit.

Forma de angajare - contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro