DIRECTOR NATIONAL VANZARI

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
- Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 17,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Elaboreaza si urmareste realizarea planului de vanzari si profit.
- Stabileste obiectivele salariatilor din subordine in concordanta cu obiectivele departamentului;
- Coordoneaza derularea contractelor de vanzare;
- Intocmeste si gestioneaza oferte pentru clientii mari;
- Urmareste acoperirea nationala cu o retea de distributie eficienta;
- Participa activ la stabilirea conditiilor generale ale colaborarii cu clientii;
- Asigura calitatea serviciilor pre-vanzare;
- Evalueaza periodic activitatea salariatilor din subordine;
- Elaboreaza si implementeaza programe de masurare a satisfactiei clientilor, propune masuri de imbunatatire.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
- Absolvent studii superioare, avantaj studii tehnice;
- Experienta aproximativ 3 ani pe un post similar (experienta in domeniul similar constituie avantaj);
- Cunostinte bune PC – Ms. Office, Outlook SAP;
- Cunostinte bune limba engleza;
- Permis de conducere Categ. B.

Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, bun coordonator, cu excelente abilitati de comunicare, bun negociator, aptitudini de lider, cu disponibilitate la deplasari aproximativ 30 % din timpul de lucru.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este cuprins intre 1000-1500 EURO
- Se ofera auto, telefon si laptop, bonuri de masa.
- Perioada de proba este de 3 luni.
- Program de lucru L-V, 8.00-17.30.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET: Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE DISTRIBUTIA DE ECHIPAMENTE DE RIDICAT SI TRANSPORTAT.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 6.