DIRECTOR NATIONAL DE VANZARI

CBC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea de vanzari din cadrul firmei;
- Supervizeaza activitatea directorilor zonali;
- Concepe strategii de vanzare;
- Urmareste desfasurarea in bune conditii a contractelor incheiate;
- Urmareste indeplinirea obiectivelor de vanzare lunare si anuale;
- Instruieste personalul din subordine.

CERINTE

-Studii superioare;
-Experienta relevanta in vanzari si negociere (minim 5 ani); reprezinta avantaj experienta in domeniul electric;
-Abilitati de lucru sub presiunea timpului si rapiditate in indeplinirea sarcinilor;
-Excelente abilitati de comunicare, negociere, organizare, evaluare si motivare;
-Bun manager si team leader;
-Abilitati de analiza si sinteza a informatiilor;
-Personalitate dinamica cu spirit de initiativa si orientare spre rezultate;
-Engleza scris/vorbit;
-Cunostinte operare calculator (Office, Internet Explorer);
-Carnet de conducere, cat. B.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera:
- Masina;
- Laptop;
- Telefon;
- O masa/zi asigurata.

CBC ROMANIA ocupa locul 4 in topul firmelor ce activeaza pe piata Trainingului si a consultantei strategice in domeniul managementului companiei din Romania.
Angajatii companiei sunt specialisti cu experienta in domeniile: management strategic, vanzari, marketing si resurse umane care beneficiaza de programe profesionale de gestionare a carierei si a performantelor acestora.
Clientii companiei sunt companii nationale si multinationale care beneficiaza de consultanta de inalt nivel profesional, datorita experientei practice si profesionala a consultantilor CBC Romania.

CBC Romania angajeaza pentru clientul sau, companie nationala care activeaza in domeniul distributiei de produse electrice, Director National de Vanzari.

Va rog sa aplicati numai daca indepliniti in mod cert cerintele de mai sus!

Noi stim, noua ne pasa, noi putem!