DIRECTOR MECANO-ENERGETIC

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va avea urmatoarele responsabilitati:
- Asigura functionarea la parametri tehnici a utilajelor si instalatiilor
- Urmareste achizitiiile, evidenta, intretinerea si utilizarea utilajelor si a echipamentelor, urmareste derularea contractelor si punerea in functiune a utilajelor
- Coordoneaza si raspunde de reparatii, revizii si realizarea acestora la termenele stabilite
- Urmareste alimentarea cu energie electrica, termica, apa, gaze, etc. necesare desfasurarii normale a proceselor de productie
- Verifica si avizeaza fundamentarea consumurilor de energie electrica si termica la nivelul societatii
- Organizeaza si conduce activitatea de montaj-transport-demontaj a instalatiilor de foraj
- Urmareste exploatarea, intretinerea si repararea instalatiilor si agregatelor
- Coordoneaza lucrarile de investitii din societate;
- Stabileste necesarul anual de piese de schimb pentru lucrarile de intretinere si reparatii
- Se preocupa de mentinerea in stare de functionare a autovehiculelor din parcul auto al societatii
- Urmareste incadrarea in bugetele alocate

CERINTE

- Candidatul ideal trebuie sa aiba studii superioare tehnice finalizate (profil mecanic, TCM sau petrolier), cunostinte avansate operare PC (Word, Excel), cunostinte medii limba engleza.
- Se cere o experienta anterioara pe un post similar de minim 3 ani - de preferat in domeniul petrolier.
- De asemenea, sunt necesare abilitati manageriale (organizare, initiativa, delegare, motivare, asumarea responsabilitatii), comunicare, sociabiltate, spririt antreprenorial.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera un pachet salarial motivant, posibilitati promovare, dezvoltare personala.

HR Consultanta este o compania de resurse umane. Proiectele desfasurate cuprind actiuni de recrutare si selectie de personal, evaluare a performantelor, administrare dosare personal si salarizare, training.
Clientul nostru este specializat in principal in forajul si extractia petrolului si gazelor la adancimi de pana la 2200 m, alimentari cu apa si izolatii interioare de conducte metalice pentru transportarea sub presiune a fluidelor corozive si/sau abrazive.