DIRECTOR MECANO-ENERGETIC

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

HR Consultanta este o compania de resurse umane. Proiectele desfasurate cuprind actiuni de recrutare si selectie de personal, evaluare a performantelor, administrare dosare personal si salarizare, training.

Clientul nostru este specializat in principal in forajul si extractia petrolului si gazelor la adancimi de pana la 2200 m, alimentari cu apa si izolatii interioare de conducte metalice pentru transportarea sub presiune a fluidelor corozive si/sau abrazive.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba studii superioare tehnice finalizate (profil mecanic, TCM sau petrolier), cunostinte avansate operare PC (Word, Excel), cunostinte medii limba engleza.
Se cere o experienta anterioara pe un post similar de minim 3 ani - de preferat in domeniul petrolier.
De asemenea, sunt necesare abilitati manageriale (organizare, initiativa, delegare, motivare, asumarea responsabilitatii), comunicare, sociabiltate, spririt antreprenorial.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial motivant, posibilitati promovare, dezvoltare personala