DIRECTOR MATERII PRIME

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabileste structura fortei de vanzare pentru divizia materii prime: posturi necesare, salarizare;
- Coordoneaza personalul din subordine: propune promovari, premieri si sanctionari;
- Organizare training intern pentru forta de vanzari;
- Intocmeste bugete de vanzare pentru materiile prime;
- Controleaza costurile de profit realizat;
- Urmareste diferenta dintre costul de aprovizionare si cel de vanzare;
- Participa la activitatea de aprovizionare oferind informatii asupra pietei interne si in ceea ce priveste calitatea de aprovizionat si sortimentatia;
- Supravegheaza permanent piata, mentine si dezvolta legatura cu clientii;

CERINTE

- Experienta intr-un post similar, in industria carnii, minim 3 ani;
- Absolvent studii superioare tehnice sau economice;
- Cunostinte privin tehnicile de vanzare si negociere;
- Capacitatea de a solutiona rapid problemele de ordin tehnic - calitativ parute in relatiile contractuale;
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Experienta in coordonarea unei echipe;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitatea pentru deplasari in tara;

BENEFICII OFERITE

- Pachet financiar atractiv;
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu profesionist;

Clientul nostru este lider in domeniul importului si distributiei de produse alimentare care necesita temperatura controlata, congelate si refrigerate.