DIRECTOR MARKETING-VANZARI PROIECTE REZIDENTIALE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Prospectarea continua a pietei imobiliare in scopul cunoasterii proiectelor imobiliare rezidentiale existente si a cerintelor clientilor;
* Elaborarea strategiilor de comunicare si promovare a proiectelor dezvoltate de companie;
* Prezentarea ofertei de servicii catre potentiali clienti si stabilirea conditiilor de colaborare;
* Efectuarea de studii de piata pentru pozitionarea companiei fata de preferintele clientilor si fata de competitori;

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare;
* Experienta aproximativ 3 ani in derulare proiecte imobiliare rezidentiale;
*Cunostinte avansate MS Office;
* Permis auto, categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa aiba abilitati de comunicare si relationare interumana, putere de convingere, cunostinte tehnici de vanzari si negociere,capacitate de analiza si organizare si experienta vasta in domeniul marketing-ului.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

Salariul NET lunar 1000 EURO.
Se ofera auto, telefon, prime; bonusuri in functie de rezultate.
Program de lucru L-S, 9.00-19.00.
Perioada de proba este de 3 luni.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MODALITATE DE INSCRIERE:

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro
CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE DEZVOLTAREA DE PROIECTE IMOBILIARE.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 6.

Modalitate de inscriere:
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79