DIRECTOR MARKETING - VANZARI

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini:

- elaborarea starategiilor de marketing si vanzari pentru atingerea obiectivelor propuse.

- elaborarea de studii de piata.

- extinderea si coordonarea departamentului de vanzari.

- elaborarea bugetului de venituri si cheltuieli ale departamentului.

- propunerea si aplicarea strategiilor de pregatire profesionala a subordonatilor.

- atingerea obiectivelor propuse.

CERINTE

- persoana cu studii superioare, avantaj economice,

- cunoscatoare Office bine,

- avantaj cunoasterea limbii engleze,

- permis de conducere categoria B, constituie avantaj

- experienta in marketing - vanzari.

Caracteristici de personalitate:

- charisma,

- abilitati de comunicare,

- toleranta,

- tenacitate,

- curaj,

- responsabilitate,

- realism.

Candidatii care corespund criteriilor de selectie sunt invitati sa sune la tel. 327.66.55 pentru o programare la interviu.
SELECTIA ARE LOC DOAR IN URMA PROGRAMARII SI INTERVIULUI DIRECT!

PROGRAMARILE PENTRU INTERVIUL DE SELECTIE CE VA AVEA LOC, SE FAC TELEFONIC.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- Salariul net lunar este de 700-1000 Euro. Salariul net lunar in perioada de proba 500-700 Euro.

- Perioada de proba - 3 luni.

SE ACORDA:

- telefon.

- auto pentru deplasari.

- bonuri de masa.

- posibilitati de promovare.

- Program de lucru L-V 8-12 13-17
- Forma de angajare - contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE DE RENUME CE ACTIVEAZA PE PIATA ROMANEASCA IN DOMENIUL PROIECTARII, MONTAJULUI, SERVICE-ULUI, DISTRIBUTIE DE ECHIPAMENTE SI INSTALATII FRIGORIFICE CU PESTE 13 ANI EXPERIENTA.