DIRECTOR MARKETING

Help Net Farma SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabilirea si implementarea politicii de marketing si a activitatilor necesare dezvoltarii brandului;
- elaborarea planului de marketing si alocarea resurselor -gestionarea bugetului de marketing in mod eficient;
- conceperea si implementarea strategiei de comunicare;
- monitorizarea si evaluarea campaniilor de marketing;
- analiza pietei si a competitiei;
- raspunde de atingerea obiectivelor de profitabilitate pe proiectele asignate.

CERINTE

- studii superioare (marketing );
- experienta relevanta in domeniu intr-un post similar -minim 4 ani;
- persoana foarte creativa, logica, entuziasm, initiativa;
- cunostinte specifice de comunicare, marketing, vanzari;
- eficient, orientat spre rezultate;
- foarte bune cunostinte Microsoft Office-Excel, Power Point, Word;
- cunostinte avansate de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti;
- pachet salarial atractiv;
- training permanent.

Una dintre cele mai puternice si dinamice companii farmaceutice din Romania, aflata in plina expansiune.