Director Marketing

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Propune ¿i implementeaz¿ strategia de marketing a companiei
- Particip¿ la realizarea materialelor de comunicare si promovare (mailing, mostrare, oferte)
- Men¿ine rela¿ia cu agen¿iile de publicitate ¿i tipografiile pentru realizarea materialelor publicitare
- Organizeaz¿ evenimente speciale (lansare de produse, târguri, expozi¿ii)
- Coordoneaz¿ campaniile de marketing, studii de marketing
- Se implic¿ în negocierea contractelor
- Este receptiv la evolu¿ia pe pia¿¿ a concuren¿ei
- Men¿ine o bun¿ colaborare cu Departamentul Vânzari ¿i cu cel de Produc¿ie

CERINTE

- studii superioare finalizate în domeniul Marketing
- experien¿¿ anterioar¿ de minim 1 an într-o pozi¿ie similar¿
- cunoa¿te tehnici ¿i politici de marketing
- operare PC: Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) -nivel avansat
- cuno¿tin¿e limba englez¿
- persoan¿ organizat¿
- abilit¿¿i de comunicare ¿i rela¿ionare
- orientat spre rezultate
- creativitate ¿i ini¿iativ¿
- responsabilitate

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- pachet salarial atractiv

Companie cu activitate de peste 6 ani în domeniul publica¿iilor pentru copii, dore¿te s¿ angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Director Marketing.