Director HR

SC WINSOFT GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem interesati de o persoana cu multa experienta in domeniul HR pentru a ne ajuta in a recruta oameni de vanzari software gestiune, agenti de service soft gestiune, programatori si oameni de suport soft gestiune.

- angajari si interviuri
- negocieri salariale
- urmarirea bugetelor
- acordarea de bonusuri si penalizari angajatilor

CERINTE

WinSoft Group este o companie din Bucuresti care are ca principala activitate realizarea de programe de gestiune pentru farmacii, magazine si restaurante.

Avem 8 ani de experienta, clienti si reprezentati in toate judetele tarii.

Alaturi de produsele software, compania asigura totodata echipamente hardware si servicii de consultanta si mentenanta software.