DIRECTOR GENERAL - LANT DE MAGAZINE DE MODA

CORA GENERAL BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-realizarea actiunilor comerciale necesare in vederea indeplinirii obiectivelor vanzarilor fixate pentru fiecare an;
-coordonarea procesului de dezvoltare organizationala, recrutare si selectie;
-crearea si dezvoltarea retelei de magazine;
-coordonarea intregii activitati in Bucuresti si in celelalte orase;
-monitorizatea permanenta a situatiei stocurilor si vanzarilor;
-implicarea in procesul decizional cu privire la formarea si controlul echipei.

CERINTE

- absolvent studii superioare;
- experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara;
- persoana cu o mare capacitate de organizare si planificare, rezistenta la stress si program prelungit;
- excelente aptitudini manageriale, abilitati de administrare si supervizare;
- excelente abilitati de comunicare si negociere, de lucru in echipa;
- competent, consecvent, hotarat si determinat;
- gandire logica si atitudine pozitiva;
- personalitate puternica, lidership, cu initiativa si spirit practic, orientat catre obtinerea de rezultate;
- capacitatea rezolvarii unor sarcini multiple simultan.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-masina de serviciu
-telefon mobil
-salariu motivant;
-colectiv tanar si dinamic.

LANT PRESTIGIOS DE MAGAZINE DE MODA, CE COMERCIALIZEAZA MARFURI BRAND PROPRIU, IN CONTINUA DEZVOLTARE SI EXTINDERE