Director General - companie start- up

Freemarkonsult International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa identifice strategia necesara functionarii cu succes a afacerii
- Sa coordoneze afacerea pentru atingerea rezultatelor financiare conform planului anual de afaceri
- Sa lucreze cu echipa de vanzari si business development pentru atingerea cotei lunare, trimestriale si anuale de venituri si pentru identificarea noilor oportunitati de afaceri
- Sa lucreze cu echipa de marketing pentru cercetarea pietei, cunosterea clientilor si identificarea tendintelor din piata ca si pentru a pozitiona organizatia ca lider in domeniul de activtiate prin activitati de marketing inovative
- Sa lucreze cu echipa de dezvoltare produse pentru crearea la timp a produselor care sa corespunda cerintelor clientilor si pietei.
- Sa creasca echipa si ca numar de angajati si ca abilitati/cunostinte pentru a putea indepini obiectivele
- Sa stabileasca parteneriate stategice cu diversi jucatori in piata

CERINTE

- Facultate- Diploma echivalenta Bachelor’s Degree.
- Sapte ani experinta de cariera- petrecuti intr-o anumita specialitate in pozitii cu responsabilitate.
- Intelegere a dezvoltarii unei afaceri si abilitatea de a creste afacerea.
- Citit, scris si vorbit fluent engleza
- Orientare catre rezultate si excelenta
- Capabil sa dezvolte si sa conduca o echipa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994.

Nr. operator date cu caracter personal: 6065