DIRECTOR GENERAL

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru ,companie multinationala,care activeaza in domeniul produselor si uneltelor pentru gradina, recrutam DIRECTOR GENERAL.

- Dezvolta si monitorizeaza actiunile de atragere si pastrare a clientilor, interactioneaza cu piata locala si promoveaza imaginea si produsele oferite de companie.
- Identifica si propune solutii, face recomandari de consolidare a vanzarilor prin identificare de noi clienti, contactare, negociere;
- Mentine si dezvolta relatiile cu clientii si administratia locala;
- Monitorizeaza piata si competitia apoi propune actiuni pentru a reactiona la schimbari;
- Se asigura de corecta implemntare a strategiei de marketing a companiei;
- Intocmirea si urmarirea intocmirii bugetului anual al companiei.

CERINTE

- experienta relevanta pe o pozitie similara, prezinta un real avantaj cunoasterea pietei;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- capacitate de adaptare la schimbari si situatii speciale;

BENEFICII OFERITE

- Salariu actractiv;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad!