Director Francize Imobiliare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

experienta minima in industria imobiliara 1 an

- Prospectarea continua a pietei imobiliare
- Prospectarea si identificarea continua a nevoilor clientilor
- Contactarea proprietarilor si vizionarea proprietatilor oferite spre tranzactionare
- Prezentarea ofertelor selectate clientilor interesati
- Programarea de vizualizari intre clienti si proprietari
- Planificarea activitatii de vanzare proprie
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- Gestionarea portofoliului de clienti
- Dezvoltarea si fidelizarea portofoliului de clienti
- Consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite pachete investitionale, in functie de cerintele acestora
- Prospectarea pietei tinta si identificarea de noi clienti

CERINTE

• Varsta: intre 23 si 40

• Cunostinte operare PC

• Excelente abilitati de comunicare (verbal, nonverbal) si amabilitate

• Abilitatea de a initia si sustine relatii sociale si de parteneriat productive

• Aspect fizic placut, prezenta business

• Adaptabilitate la training

• Incredere in fortele proprii, atitudine de invingator

• Dorinta business-ului propriu, dorinta de a castiga mai mult

• Perseverent, dornic de succes

• Nu se teme de „necunoscut”

BENEFICII OFERITE

- training si cursuri specifice domeniului imobiliar realizate de una dintre cele mai bune scoli de profil
- mediu de lucru deosebit in cadul unei echipe tinere de profesionisti
- dezvoltare personala si profesionala permanenta
- comision progresiv in functie de rezultate
- mijloace de lucru moderne puse la dispozitie
- oportunitatea de asociere cu unul dintre cele mai reprezentative brand-uri inernationale in domeniul imobiliar