DIRECTOR FRANCIZE BROKER ASIGURARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale si specifice:

• Planifica şi organizeaza programele de dezvoltare a carierei profesionale
• Previzioneaza recrutarea si selectia personalului pentru toate nivelurile ierarhice din interiorul companiei
• Planifica si organizeaza programele de instruire specifice tuturor domeniilor de activitate din unitate
• Dezvolta sistemul de recompense si recunoaşteri adoptat de catre companie
• Raporteaza saptamanal superiorului direct stadiul de realizare a sarcinilor incredintate

CERINTE

• Studii obligatorii: universitare, cu specializare in resurse umane
• Experienţa relevanta in domeniu de minim 3 ani
• Foarte bune cunostinte de limba engleza
• Excelente abilitati de utilizare a computerului (Word, Excel)
• Calitati manageriale evidente (pentru planificare, organizare, delegare, coordonare, control)
• Dinamism si adaptabilitate
• Deosebite abilitati de comunicare, prezentare si negociere

Candidatii interesati pot trimite pana la data de 30.11.2010 un Curriculum vitae insotit de scrisoare de intentie si de fotografie
Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidenţialitate.
Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidati.

BENEFICII OFERITE

comision motivant
* training la standarde internaţionale, asigurat de catre companie
* atmosfera de lucru captivanta